Informace o firmě

Stavební firma Pácl s.r.o.

Jsme soukromá autorizovaná stavební firma působící od roku 1991. Provádíme kompletní stavby - rodinné domy, rekonstrukce, obklady a dlažby, stavební práce na klíč, půdní vestavby, rekonstrukce a přestavby podkroví, sádrokartony, včetně zateplení. Dále také fasády - nové i opravy a rekonstrukce, štukatérské práce, zateplování fasád a revitalizace panelových domů. Vše dodáme včetně projektové dokumentace, inženýrské činnosti a zajištění technického dozoru. Vlastníme certifikaci na dotace programu Nová zelená úsporám 2015 - úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech.

V roce 1994 se firma rozšířila jak v počtu pracovníků, kteří byli důsledně vybíráni podle odbornosti, tak v získaných specializací, ke kterým patří například výstavba rodinných domů v technologii Porotherm a výstavbou bazénů. Firma získala certifikáty na provádění kompaktních zateplovacích systémů fasád a postupně si osvojila sanační systémy i technologie suché výstavby. V roce 2008 byla firma transformována na společnost s ručením omezeným.

 
 

Zaměstnanci firmy

Stavební firma Pácl s.r.o. ve svém týmu sdružuje přední odborníky s dlouholetou praxí ve stavebnictví a příbuzných oborech. Všichni pracovníci mají potřebnou kvalifikaci k uvedeným činnostem a neustále je pečováno o jejich profesní růst, čímž je zajištěna kvalita a dodržení příslušných předpisů přímo při samotné realizaci díla.

Stavební firma Pácl s.r.o. nabízí vždy kvalitní, přesné a zodpovědné provedení práce.

 
 

Certifikáty

firmy

 
© 2023 Stavební firma Pácl s.r.o.. Developed by Markéta Páclová.